У США введено заборону на продаж електронних сигарет особам, якіне досягли 18-річчя. Проте е-сигарети користуються популярністю уамериканських підлітків. Про це свідчать результати опитування,проведеного вченими Мічиганського університету

В Україні щоденно курять 12,2% учнівської молоді. Про цесвідчать останні дані Європейського опитування учнів щодо вживанняалкоголю та наркотиків (ESPAD)

Кожен п'ятий підліток в Україні вважає, що має безперешкоднийдоступ до цигарок. Про це свідчать останні дані Європейськогоопитування учнів щодо вживання алкоголю та наркотиків (ESPAD).

Кожен п'ятий підліток в Україні вживає алкогольні напої у себевдома, кожен третій - у когось вдома. Про це свідчать останні даніЄвропейського опитування учнів щодо вживання алкоголю та наркотиків(ESPAD).

Український центр оцінювання якості освіти розпочав електроннеопитування щодо функціонування системи зовнішнього незалежногооцінювання в Україні. Заповнити анкету можуть усі бажаючі.

За результатами опитування, 36% респондентів вважають, що рівенькорупції знизився за останній рік, в той час у 2016 році таких було47%. Про це йдеться в результатах опитування Американськоїторгівельної палати в Україні

“22% опитаних впевнені, що зараз держслужбовці отримують високу заробітну плату, вищу за середній рівень оплати в країні”, — йдеться в результатах опитування.

Питання безвізового режиму України з ЄС продовжує стояти і в цьому році. Петро Порошенко сподівається, що питання вирішиться у найближчі тижні.

Українці одними з перших привітали 45-го президента США Дональда Трампа с інавгурацією! Під час церемонії інавгурації Трамп приніс присягу на Біблії, що належала 16-му президенту США Аврааму Лінкольну, а урочистий парад відбувся на «головній вулиці Америки» — Пенсильванія-авеню у Вашингтоні.

У центрі Києва жителям столиці задали непрості питання щодо майбутнього України. Звичайно реакція пересічних киян була різноманітною — від песимістичних до оптимістичних настроїв.

Новина про ексгумацію українського письменника Олександра Олеся в Чехії набула нечуваного скандалу. Столичні активісти зробили опитування у центрі Києва (Майдан Незалежності) на тему української класики, яких письменників пересічні кияни знають та їх реакцію на перепоховання О. Олеся.

У новому інтерв'ю активна молодь запитує у пересічних жителів столиці про їх ставлення до народних депутатів України. Хто вони? Звичайні люди чи небожителі?

Міський голова Києва Віталій Кличко відзвітувався про демонтаж 7 тис. із 20 тис. незаконних МАФів. Ще у липні 2014 року мер Києва одним із основних своїх завдань вважав очищення столиці від незаконних МАФів. Особливо активно малі архітектурні форми почали зносити в останні тижні, що супроводжувалося конфліктами та бійками.

Молодь активно піднімає актуальні питання серед киян. Нове опитування про відношення до Надії Савченко. Хто вона сьогодні: політик, патріот чи символ?