“22% опитаних впевнені, що зараз держслужбовці отримують високу заробітну плату, вищу за середній рівень оплати в країні”, — йдеться в результатах опитування.

Питання безвізового режиму України з ЄС продовжує стояти і в цьому році. Петро Порошенко сподівається, що питання вирішиться у найближчі тижні.

Українці одними з перших привітали 45-го президента США Дональда Трампа с інавгурацією! Під час церемонії інавгурації Трамп приніс присягу на Біблії, що належала 16-му президенту США Аврааму Лінкольну, а урочистий парад відбувся на «головній вулиці Америки» — Пенсильванія-авеню у Вашингтоні.

У центрі Києва жителям столиці задали непрості питання щодо майбутнього України. Звичайно реакція пересічних киян була різноманітною — від песимістичних до оптимістичних настроїв.

Новина про ексгумацію українського письменника Олександра Олеся в Чехії набула нечуваного скандалу. Столичні активісти зробили опитування у центрі Києва (Майдан Незалежності) на тему української класики, яких письменників пересічні кияни знають та їх реакцію на перепоховання О. Олеся.

У новому інтерв'ю активна молодь запитує у пересічних жителів столиці про їх ставлення до народних депутатів України. Хто вони? Звичайні люди чи небожителі?

Міський голова Києва Віталій Кличко відзвітувався про демонтаж 7 тис. із 20 тис. незаконних МАФів. Ще у липні 2014 року мер Києва одним із основних своїх завдань вважав очищення столиці від незаконних МАФів. Особливо активно малі архітектурні форми почали зносити в останні тижні, що супроводжувалося конфліктами та бійками.

Молодь активно піднімає актуальні питання серед киян. Нове опитування про відношення до Надії Савченко. Хто вона сьогодні: політик, патріот чи символ?

Молодь активно піднімає актуальні питання серед киян. Нове опитування на тему спротиву між Олександром Онищенко та Петром Порошенко, а також чи бажають жителі столиці кияни, щоб депутат-утікач повернувся додому.

Молоді активісти вирішили вийти на вулиці столиці та зробити опитування киян на тему, що вони думають про Приватбанк. З 19 грудня 2016 року банк повністю перейшов у власність держави. В останні два тижні багато думок та слухів ходить довкола банку, саме тому активісти вирішили запитати у пересічних киян, яка у них думка про найбільший банк України.

За даними дослідження, найбільш вживаним наркотиком є ​​марихуана або гашиш, на що вказав кожен десятий опитаний підліток.

Також, за даними дослідження, серед 16-річних респондентів кількість тих, кому «легко» або «дуже легко» придбати алкогольні напої становить 43,4%, а серед 17-річних – 51,7%.

Результати проведеного Європейською Бізнес Асоціацією опитання директорів компаній свідчать про обережний оптимізм українського бізнесу.

Підтримка діяльності канцлерки ФРН Анґели Меркель впала до найнижчого за останні пʼять років рівня. Як свідчать результати опитування DeutschlandTrend, проведеного інститутом Infratest на замовлення телеканалу ARD, які були оприлюднені ввечері у четвер, 1 вересня, діяльністю Меркель задоволені 45 відсотків опитаних. Місяць тому цей показник становив 47 відсотків.