За результатами опитування, 36% респондентів вважають, що рівенькорупції знизився за останній рік, в той час у 2016 році таких було47%. Про це йдеться в результатах опитування Американськоїторгівельної палати в Україні

“22% опитаних впевнені, що зараз держслужбовці отримують високу заробітну плату, вищу за середній рівень оплати в країні”, — йдеться в результатах опитування.

Питання безвізового режиму України з ЄС продовжує стояти і в цьому році. Петро Порошенко сподівається, що питання вирішиться у найближчі тижні.

Українці одними з перших привітали 45-го президента США Дональда Трампа с інавгурацією! Під час церемонії інавгурації Трамп приніс присягу на Біблії, що належала 16-му президенту США Аврааму Лінкольну, а урочистий парад відбувся на «головній вулиці Америки» — Пенсильванія-авеню у Вашингтоні.

У центрі Києва жителям столиці задали непрості питання щодо майбутнього України. Звичайно реакція пересічних киян була різноманітною — від песимістичних до оптимістичних настроїв.

Новина про ексгумацію українського письменника Олександра Олеся в Чехії набула нечуваного скандалу. Столичні активісти зробили опитування у центрі Києва (Майдан Незалежності) на тему української класики, яких письменників пересічні кияни знають та їх реакцію на перепоховання О. Олеся.

У новому інтерв'ю активна молодь запитує у пересічних жителів столиці про їх ставлення до народних депутатів України. Хто вони? Звичайні люди чи небожителі?

Міський голова Києва Віталій Кличко відзвітувався про демонтаж 7 тис. із 20 тис. незаконних МАФів. Ще у липні 2014 року мер Києва одним із основних своїх завдань вважав очищення столиці від незаконних МАФів. Особливо активно малі архітектурні форми почали зносити в останні тижні, що супроводжувалося конфліктами та бійками.

Молодь активно піднімає актуальні питання серед киян. Нове опитування про відношення до Надії Савченко. Хто вона сьогодні: політик, патріот чи символ?

Молодь активно піднімає актуальні питання серед киян. Нове опитування на тему спротиву між Олександром Онищенко та Петром Порошенко, а також чи бажають жителі столиці кияни, щоб депутат-утікач повернувся додому.

Молоді активісти вирішили вийти на вулиці столиці та зробити опитування киян на тему, що вони думають про Приватбанк. З 19 грудня 2016 року банк повністю перейшов у власність держави. В останні два тижні багато думок та слухів ходить довкола банку, саме тому активісти вирішили запитати у пересічних киян, яка у них думка про найбільший банк України.

За даними дослідження, найбільш вживаним наркотиком є ​​марихуана або гашиш, на що вказав кожен десятий опитаний підліток.

Також, за даними дослідження, серед 16-річних респондентів кількість тих, кому «легко» або «дуже легко» придбати алкогольні напої становить 43,4%, а серед 17-річних – 51,7%.

Результати проведеного Європейською Бізнес Асоціацією опитання директорів компаній свідчать про обережний оптимізм українського бізнесу.