45-й президент США Дональд Трамп підписав законопроект провитрати на оборону, в який включено положення про фінансуванняфедерального уряду до 7 грудня 2018 року. Про це повідомляє ізпосиланням на прес-службу Білого дому.

Президент США Дональд Трамп цього місяця планує провести зустрічРади Безпеки ООН по Ірану під час тижня високого рівня ГенеральноїАсамблеї ООН. Про це повідомляє видання ТАСС, посилаючись надекілька дипломатичних джерел.

Президент США Дональд Трамп заявив, що українська «проблема»може бути вирішна.

Президент США Дональд Трамп має намір обговорити під часзустрічі з російським президентом Володимиром Путіним ситуацію вСирії і в Україні, а також тему втручання в американськіпрезидентські вибори, говориться у повідомленні з посиланням наінтерв’ю американського президента американським журналістам.

Президент США Дональд Трамп вважає, що під час зустрічі злідером КНДР Кім Чен Ином в Сінгапурі зможе досягти “чудовогорезультату” для КНДР і всього світу. Відповідний запис глава Білогодому зробив в своєму Twitter.

Під час зустрічі Трамп заявив, що йому було “трохи важкодивитися” на виступ атлетів на Паралімпіаді.

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо вважає, що є хороші шансина переукладання Угоди про північноамериканську зону вільноїторгівлі (NAFTA).

Президент США Дональд Трамп прийняв рішення вивезти Україну зпід дії Генеральної системи торгових преференцій (ГСП) черезнедостатні зусилля з боку Києва щодо захисту інтелектуальних праввласності. Про це повідомляє з посиланням на прес-службу Білогодому.

Перемовини країн-членів G7 щодо Паризької угоди з клімату буливкрай складними.

Іванка Трамп

25-27 травня Трамп прибуде в Європу для участі в самітах НАТО і G7.

Найвпливовіша людина в світі не має ані найменшого уявлення про те, яку роль повинні грати за кордоном Сполучені Штати Америки (рос.).

Лідери держав домовилися тісно співпрацювати і координувати дії по ситуації в Україні та Афганістані.

Світ не став більш мирним місцем після вагань США впродовж восьми років.