Під час зустрічі Трамп заявив, що йому було “трохи важкодивитися” на виступ атлетів на Паралімпіаді.

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо вважає, що є хороші шансина переукладання Угоди про північноамериканську зону вільноїторгівлі (NAFTA).

Президент США Дональд Трамп прийняв рішення вивезти Україну зпід дії Генеральної системи торгових преференцій (ГСП) черезнедостатні зусилля з боку Києва щодо захисту інтелектуальних праввласності. Про це повідомляє з посиланням на прес-службу Білогодому.

Перемовини країн-членів G7 щодо Паризької угоди з клімату буливкрай складними.

Іванка Трамп

25-27 травня Трамп прибуде в Європу для участі в самітах НАТО і G7.

Найвпливовіша людина в світі не має ані найменшого уявлення про те, яку роль повинні грати за кордоном Сполучені Штати Америки (рос.).

Лідери держав домовилися тісно співпрацювати і координувати дії по ситуації в Україні та Афганістані.

Світ не став більш мирним місцем після вагань США впродовж восьми років.

Дональд Трамп

Трамп упевнений, що союзники мають платити «справедливі внески» на оборону.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп під час зустрічі з канцлером Федеративної республіки Німеччина Ангелою Меркель, яка відбудеться наступного тижня, проситиме поради щодо того, як вести справи з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

Безпека, боротьба зі злочинністю і нові робочі місця — найважливіші завдання адміністрації, заявив президент США Дональд Трамп, виступаючи в Конгресі країни.

Президент США Дональд Трамп оцінив свою ефективність на п'ятірку, однак поставив собі трійку за те, як він доносить до людей важливість своїх дій.

Позиція президента США Дональда Трампа щодо Росії змінилася через існуючу в західних ЗМІ кампанію проти РФ.