Кілька блокчейн-компаній, криптовалютних бірж і стартапівпланують створити нову Асоціацію Blockchain. Про це повідомляєMyCrypter

Реалізація транспортної стратегії до 2030 року обійдетьсяУкраїні в 60 млрд доларів США. Про це повідомив на брифінгу міністрінфраструктури Володимир Омелян, передає кореспондент .

Президент США Дональд Трамп цього місяця планує провести зустрічРади Безпеки ООН по Ірану під час тижня високого рівня ГенеральноїАсамблеї ООН. Про це повідомляє видання ТАСС, посилаючись надекілька дипломатичних джерел.

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо в понеділок провів“конструктивні переговори” із президентом США Дональдом Трампом.Про це повідомляє із посилання на офіційний сайт канадськогопрем’єра.

Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд скасувалазапланований на вівторок візит в Україну, щоб відправитися доВашингтона для переговорів із питань торгівлі. Про це повідомляє ізпосиланням на агентство Agence France-Presse.

У Перу перекинувся туристичний автобус, який проїжджав по трасіз Мачу-Пікчу в місто Агуаскальєнтес. В результаті вісім осібпостраждали, повідомляє радіостанція RPP.

Видалені сторінки, на думку Facebook, “можуть бути пов’язані зджерелами, які були ідентифіковані раніше урядом США в якості службросійської військової розвідки”. “Це не відноситься до дій,виявлених нами в Ірані”, — йдеться в заяві. Згідно з нею, частинацих акаунтів були видалені ще раніше за кібератаки перед виборами вСША 2016 року, а контент інших, порівняно недавніх, був присвячений“політиці в Сирії і в Україні”.

У липні середня вартість газу, який імпортували українськіпідприємства, зросла на 9,1% порівняно із червнем 2018 року. Про цесвідчать дані Міністерства економічного розвитку та торгівлі.

Діловий партнер екс-керівника передвиборчої кампаніїамериканського президента Рік Гейтс розповів, як він допоміг ПолуМанафорту приховати мільйони доларів, зароблені в українськихклієнтів. Про це повідомляє з посиланням на Радіо Свобода.

У січні-червні цього року Україна імпортувала автомобілівлегкових на понад 985 млн дол. США. Про це свідчать дані Державноїфіскальної служби.

Президент США Дональд Трамп доручив своєму помічникові ізнаціональної безпеки Джону Болтону направити запрошення російськомулідеру Володимиру Путіну відвідати восени Вашингтон. Про цеповідомила в своєму Twitter прес-секретар Білого дому Сара Сандерс,повідомляє .

Торгівельні відносини з ЄС сьогодні мають 15 тисяч украінськихкомпаній. Про це в ефірі програми “Свобода слова” повідомивблагодійник глави АП Костянтин Єлісєєв, повідомляє .

Twitter має намір видалити десятки мільйонів підозрілихакаунтів, які могли бути створені для їх використання виключно вякості фейкових користувачів даної соцмережі. Про це повідомила всереду газета The New York Times, інформує .

На святкуванні Дня незалежності США, яке відзначають щорічно 4липня, в Американському домі у Києві влаштували забіг у мішках. Проце повідомляє посольство Сполучених Штатів в Україні на своїйсторінці у Facebook.

До 2025 року обсяг світового ринку м'яса і морепродуктів досягне7,3 трлн дол. США. Про це йдеться в новій доповіді консалтинговоїкомпанії Grand View Research, Inc., говориться у повідомленні зпосиланням на prnewswire.