Народний депутат від БПП Ольга Богомолець отримала 125,6 тис.грн доходу від надання в оренду нерухомого майна. Про це свідчитьповідомлення про суттєві зміни в майновому стані нардепа,оприлюднене в Єдиному державному реєстрі декларацій 16листопада.

Президент США Дональд Трамп розкритикував Францію за високіввізні мита на вино, що ускладнюють продаж американського вина. Проце він написав у Twitter

Сполучені Штати засудили нанесення сектором Гази ракетних ударівпо території Ізраїлю і закликали до їх припинення. Про це заявила увівторок керівник прес-служби Держдепартаменту США Хезер Науерт підчас регулярного брифінгу для журналістів, повідомляє .

Найкращим містом для подорожей у 2019 році став Копенгаген -столиця Данії. Він очолив рейтинг за версією путівника для туристівLonely Planet.

Україна випустила 5- і 10-річні єврооблігації і залучила 2мільярди доларів. Про це з посиланням на джерело повідомляєUrduPoint

45-й президент США Дональд Трамп підписав законопроект провитрати на оборону, в який включено положення про фінансуванняфедерального уряду до 7 грудня 2018 року. Про це повідомляє ізпосиланням на прес-службу Білого дому.

Платіжний баланс у серпні зведено з профіцитом на рівні 27мільйонів доларів США. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Україна розраховує на розширення присутності американськихавіакомпаній на українському ринку авіаперевезень. Про це заявивміністр інфраструктури Володимир Омелян під час зустрічі ззаступником міністра транспорту США з питань політики ДерекомКаном, говориться у повідомленні з посиланням на прес-службуміністерства.

Кілька блокчейн-компаній, криптовалютних бірж і стартапівпланують створити нову Асоціацію Blockchain. Про це повідомляєMyCrypter

Реалізація транспортної стратегії до 2030 року обійдетьсяУкраїні в 60 млрд доларів США. Про це повідомив на брифінгу міністрінфраструктури Володимир Омелян, передає кореспондент .

Президент США Дональд Трамп цього місяця планує провести зустрічРади Безпеки ООН по Ірану під час тижня високого рівня ГенеральноїАсамблеї ООН. Про це повідомляє видання ТАСС, посилаючись надекілька дипломатичних джерел.

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо в понеділок провів“конструктивні переговори” із президентом США Дональдом Трампом.Про це повідомляє із посилання на офіційний сайт канадськогопрем’єра.

Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд скасувалазапланований на вівторок візит в Україну, щоб відправитися доВашингтона для переговорів із питань торгівлі. Про це повідомляє ізпосиланням на агентство Agence France-Presse.