Американські фермери стурбовані тим, що напружені торговівідносини з ключовими експортними ринками в Китаї, Мексиці і Канадіможуть знизити прибуток їх фермерів від реалізації свинини,говориться у повідомленні з посиланням на Euromeat News.

Посольство США в Мінську з 1 лютого після майже 10-річноїперерви відновлює надання всього спектру візових послуг длягромадян і резидентів Білорусі, говориться у повідомленні зпосиланням на РІА “Новини”.

Організації колективного управління в Україні у 2016 роцізібрали лише 2,7 млн євро роялті, що у 310 разів менше, ніж уВеликій Британії і майже у 652 рази менше, аніж у США. Про цеповідомив захисник міністра економічного розвитку та торгівліМихайло Тітарчук, говориться у повідомленні з посиланням напрес-службу Мінекономрозвитку.

Найпривабливішою для туристів країною світу в 2016 році сталаФранція. За даними дослідження, у 2016 році Францію відвідали 82,6млн туристів, йдеться в матеріалі Tourism Highlights 2017 EditionВсесвітньої туристської організації ООН (UNWTO).

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо вважає, що є хороші шансина переукладання Угоди про північноамериканську зону вільноїторгівлі (NAFTA).

У рейтингу британської туристичної компанії Hoppa під назвою“100 напрямків для відпочинку 2018 року: від найдорожчих донайдешевших”, українська столиця опинилась на першому місці середнайдешевших, говориться у повідомленні з посиланням на DailyMail.

Директор Агентства національної безпеки США Майкл Роджерс плануєзалишити свою посаду. Про це він заявив перед співробітникамиспецслужби, говориться у повідомленні з посиланням на WashingtonPost.

Видання National Geographic назвало 21 незвичайне місце в різнихкуточках світу, які в 2018 році варто відвідати туристам, котрішукають нових вражень.

з посиланням на ТАСС.

Президент США Дональд Трамп прийняв рішення вивезти Україну зпід дії Генеральної системи торгових преференцій (ГСП) черезнедостатні зусилля з боку Києва щодо захисту інтелектуальних праввласності. Про це повідомляє з посиланням на прес-службу Білогодому.

Держдепартамент США підтвердив у середу інформацію про видачукомерційної ліцензії на поставку Києву летального зброї,виробленого американськими компаніями. Про це повідомивкореспонденту ТАРС представник зовнішньополітичного відомства,інформує .

Пентагон в період з 2007 по 2012 роки вивчав непізнані літаючіоб'єкти (НЛО), витративши близько 22 мільйонів доларів. Про цеповідомляє The New York Times з посиланням на джерела.

Президент США Дональд Трамп підписав оборонний бюджет країни на2018-й фінансовий рік, де закладено 350 млд дол. Україні на наданнявійськової допомоги, говориться у повідомленні з посиланням наFacebook Білого дому.

Українцям, які були у Канаді протягом останніх десяти років абонаразі мають чинну візу США, тепер не потрібно доводити свійзадовільний фінансовий стан. Таким чином Канада пом’якшила візовівимоги для українців, говориться у повідомленні з посиланням напосольство Канади в Україні.

США підтримують конституційні заходи Мадриду, спрямовані назбереження територіальної цілісності Іспанії. Про це сказано взаяві офіційного представника Держдепу США Хізер Ноерт,опублікованій на сайті Державного Департаменту.