Торгівельні відносини з ЄС сьогодні мають 15 тисяч украінськихкомпаній. Про це в ефірі програми “Свобода слова” повідомивблагодійник глави АП Костянтин Єлісєєв, повідомляє .

Twitter має намір видалити десятки мільйонів підозрілихакаунтів, які могли бути створені для їх використання виключно вякості фейкових користувачів даної соцмережі. Про це повідомила всереду газета The New York Times, інформує .

На святкуванні Дня незалежності США, яке відзначають щорічно 4липня, в Американському домі у Києві влаштували забіг у мішках. Проце повідомляє посольство Сполучених Штатів в Україні на своїйсторінці у Facebook.

До 2025 року обсяг світового ринку м'яса і морепродуктів досягне7,3 трлн дол. США. Про це йдеться в новій доповіді консалтинговоїкомпанії Grand View Research, Inc., говориться у повідомленні зпосиланням на prnewswire.

У США спостерігається зростання виробництва м'ясних продуктів.Про це заявив голова Національної асоціації виробників кормів(NCGA) Брюс Петерсон, говориться у повідомленні з посиланням наAgriculture's Independent Voice.

"Найімовірніше, це будуть військово-цивільні адміністрації, томущо на місці видніше, куди спрямувати кошти. Але буде обов’язковаучасть у розподілі коштів представників США, бо інакше вони непрацюють", – сказав Гримчак.

Україна, Велика Британія, Франція, Ізраїль, Канада та ще п'ятькраїн у 2017 році частіше за інших держав голосували разом зіСполученими Штатами при розгляді резолюцій у Генеральній АсамблеїООН. Про це повідомили в постійному представництві США привсесвітній організації, коментуючи публікацію доповідіДерждепартаменту, який містить аналіз результатів голосування вГенасамблеї за минулий рік, інформує .

Пасажири літака Southwest Airlines, двигун якого вибухнув прямов повітрі, називають справжньою героїнею свого пілота, якій післяаварії вдалося успішно виконати екстрену посадку. Про це повідомляєз посиланням на ВВС Україна.

За підсумками п'ятого міжнародного дегустаційного конкурсуBerlin International Spirits Competition, українська горілкаArctica отримала найвищу нагороду - Золоту медаль. Про це йдетьсяна сайті організаторів заходу

Американські фермери стурбовані тим, що напружені торговівідносини з ключовими експортними ринками в Китаї, Мексиці і Канадіможуть знизити прибуток їх фермерів від реалізації свинини,говориться у повідомленні з посиланням на Euromeat News.

Посольство США в Мінську з 1 лютого після майже 10-річноїперерви відновлює надання всього спектру візових послуг длягромадян і резидентів Білорусі, говориться у повідомленні зпосиланням на РІА “Новини”.

Організації колективного управління в Україні у 2016 роцізібрали лише 2,7 млн євро роялті, що у 310 разів менше, ніж уВеликій Британії і майже у 652 рази менше, аніж у США. Про цеповідомив захисник міністра економічного розвитку та торгівліМихайло Тітарчук, говориться у повідомленні з посиланням напрес-службу Мінекономрозвитку.

Найпривабливішою для туристів країною світу в 2016 році сталаФранція. За даними дослідження, у 2016 році Францію відвідали 82,6млн туристів, йдеться в матеріалі Tourism Highlights 2017 EditionВсесвітньої туристської організації ООН (UNWTO).

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо вважає, що є хороші шансина переукладання Угоди про північноамериканську зону вільноїторгівлі (NAFTA).

У рейтингу британської туристичної компанії Hoppa під назвою“100 напрямків для відпочинку 2018 року: від найдорожчих донайдешевших”, українська столиця опинилась на першому місці середнайдешевших, говориться у повідомленні з посиланням на DailyMail.