"Найімовірніше, це будуть військово-цивільні адміністрації, томущо на місці видніше, куди спрямувати кошти. Але буде обов’язковаучасть у розподілі коштів представників США, бо інакше вони непрацюють", – сказав Гримчак.

Україна, Велика Британія, Франція, Ізраїль, Канада та ще п'ятькраїн у 2017 році частіше за інших держав голосували разом зіСполученими Штатами при розгляді резолюцій у Генеральній АсамблеїООН. Про це повідомили в постійному представництві США привсесвітній організації, коментуючи публікацію доповідіДерждепартаменту, який містить аналіз результатів голосування вГенасамблеї за минулий рік, інформує .

Пасажири літака Southwest Airlines, двигун якого вибухнув прямов повітрі, називають справжньою героїнею свого пілота, якій післяаварії вдалося успішно виконати екстрену посадку. Про це повідомляєз посиланням на ВВС Україна.

За підсумками п'ятого міжнародного дегустаційного конкурсуBerlin International Spirits Competition, українська горілкаArctica отримала найвищу нагороду - Золоту медаль. Про це йдетьсяна сайті організаторів заходу

Американські фермери стурбовані тим, що напружені торговівідносини з ключовими експортними ринками в Китаї, Мексиці і Канадіможуть знизити прибуток їх фермерів від реалізації свинини,говориться у повідомленні з посиланням на Euromeat News.

Посольство США в Мінську з 1 лютого після майже 10-річноїперерви відновлює надання всього спектру візових послуг длягромадян і резидентів Білорусі, говориться у повідомленні зпосиланням на РІА “Новини”.

Організації колективного управління в Україні у 2016 роцізібрали лише 2,7 млн євро роялті, що у 310 разів менше, ніж уВеликій Британії і майже у 652 рази менше, аніж у США. Про цеповідомив захисник міністра економічного розвитку та торгівліМихайло Тітарчук, говориться у повідомленні з посиланням напрес-службу Мінекономрозвитку.

Найпривабливішою для туристів країною світу в 2016 році сталаФранція. За даними дослідження, у 2016 році Францію відвідали 82,6млн туристів, йдеться в матеріалі Tourism Highlights 2017 EditionВсесвітньої туристської організації ООН (UNWTO).

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо вважає, що є хороші шансина переукладання Угоди про північноамериканську зону вільноїторгівлі (NAFTA).

У рейтингу британської туристичної компанії Hoppa під назвою“100 напрямків для відпочинку 2018 року: від найдорожчих донайдешевших”, українська столиця опинилась на першому місці середнайдешевших, говориться у повідомленні з посиланням на DailyMail.

Директор Агентства національної безпеки США Майкл Роджерс плануєзалишити свою посаду. Про це він заявив перед співробітникамиспецслужби, говориться у повідомленні з посиланням на WashingtonPost.

Видання National Geographic назвало 21 незвичайне місце в різнихкуточках світу, які в 2018 році варто відвідати туристам, котрішукають нових вражень.

з посиланням на ТАСС.

Президент США Дональд Трамп прийняв рішення вивезти Україну зпід дії Генеральної системи торгових преференцій (ГСП) черезнедостатні зусилля з боку Києва щодо захисту інтелектуальних праввласності. Про це повідомляє з посиланням на прес-службу Білогодому.

Держдепартамент США підтвердив у середу інформацію про видачукомерційної ліцензії на поставку Києву летального зброї,виробленого американськими компаніями. Про це повідомивкореспонденту ТАРС представник зовнішньополітичного відомства,інформує .