США ініціювали у Світовій організації торгівлі (СОТ) спор узв'язку з введеними Росією 6 липня додатковими митами на низкутоварів. Про це йдеться у повідомленні пресс-служби ВТО.

Росія готова зберегти транзит газу у випадку врегулювання споруміж господарюючими суб’єктами в Стокгольському арбітражі. Та чиготові "Газпром" і Німеччина зупинити будівництво "Північногопотоку 2" до закінчення нового арбітражу? Про це в мережі Facebookнаписав комерційний директор “Нафтогазу України” Юрій Вітренко.

За підсумками минулого року Україна піднялася з 99-го на 80-темісце в Індексі громадянств світу. Відповідну інформацію можназнайти в рейтинзі Kochenov Quality of Nationality Index, QNI насайті міжнародної консалтингової компанії The Henley &Partners.

“У промові щодо порядку денного зовнішньополітичного відомства він зазначив, що влада президента Дональда Трампа працює над покроковим відновленням довіри. Першим етапом він назвав співпрацю в Сирії”, — йдеться в повідомленні.

"Протягом восьми років Росія "наїхала" на президена Обаму, ставала сильнішою та сильнішою, "урвала" Крим, додала ракет. Слабак", - написав Д.Трамп.

Дональд Трамп та Володимир Путін провели в суботу першу з моменту вступу Трампа на посаду Президента США телефонну розмову. Основними темами були актуальні міжнародні проблеми, тероризм, Близький Схід, ситуацію навколо іранської ядерної програми і Корейського півострова. Порушено основні аспекти кризи на Україні.

Міноборони Росії намагалося не допустити українських військових інспекторів до місця скупчення російських озброєнь в Ростовській області (Росія), повідомляє «Радіо Свобода». Інспекції прикордонних з Україною районів передбачаються Віденським документом ОБСЄ про заходи зміцнення довіри, який набрав чинності в 2011 році.

Активісти з Маніфестум вкотре вийшли на вулиці столиці, щоб дізнатись думку киян. На цей раз були поставлені питання щодо гастролей зірок українського шоу-бізнесу в країні агресора, а на противагу запитання про відношення киян до заробітчан, які працюють в Росії, щоб прогодувати свої сім'ї в Україні.

з посиланням на РІА “Новости”.

Сімʼї загиблих у катастрофі літака над Донбасом вимагають, щоб Росія, Україна та США передали слідчим знімки зі супутників.

Великі мережі роздрібної торгівлі на кшталт Target, фінансові гіганти, як JPMorgan Chase, мобільні оператори на кшталт T-Mobile чи, як тепер, інтернет-динозавр Yahoo: дедалі більше компаній стають жертвами кібератак.

Україна подає позов до Росії в рамках механізмів розв’язання спорів Світової організації торгівлі, повідомило напередодні українське міністерство економіки. Йдеться про обмеження Росією транзиту товарів до країн Центральної Азії, внаслідок якого Україна вже втратися сотні мільйонів доларів. Обмеження діє з першого січня цього року. Про перспективи розв’язання проблеми в рамках СОТ DW розпитала експерта Інституту світової торгівлі у Берні Манфреда Ельзіґа.

Сіль потрапила до списку товарів, на які поширюється російське продовольче ембарго. Обмеження набере чинності 1 листопада 2016 року.

Поблизу південноіранського міста Бушера розпочали реалізацію ірансько-російського проекту будівництва двох нових реакторів на єдиній в країні АЕС. Обидва мають бути підʼєднані до енергомережі країни за 10 років.

У США занепокоєні рішенням російської влади включити «Аналітичний центр Юрія Левади» («Левада-центр») до реєстру «іноземних агентів». Про це у вівторок, 6 вересня, заявив офіційний представник Державного департаменту США Марк Тонер.