із посиланням на прес-службу Глави держави.

Президент України Петро Порошенко звернувся до послів країн"Великої сімки" із закликом не визнавати російські вибори вокупованому Криму.

В українському агросекторі є дуже багато стартапів, які можутьбути цікаві міжнародним інвесторам. Про це у коментарі розповілазасновник і керівник проекту Agrohub Юлія Порошенко, в кулуарахЕкономічного форуму в Давосі.

Президент Петро Порошенко стверджує, що завдяки державнійпідтримці в Україні зніматимуть понад 120 фільмів на рік.

Президент Україіни Петро Порошенко заявляє, що вітчизняний ВВПзростає вже шостий квартал поспіль. Про це Порошенко написав усвоєму мікроблозі у Ttwitter.

Президент Петро Порошенко підписав законопроекти, які на 5 роківзвільняють український кінематограф від сплати ПДВ та дозволяютьімпортувати обладнання без сплати мита.

Президент Петро Порошенко вшанував пам'ять жертв Голодомору вУкраїні 1932-1933 років, говориться у повідомленні з посиланням напрес-службу АП.

Президент Петро Порошенко запевнив, що Україна наполегливобореться за повернення Донецька.

Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebookпривітав українців з 200-річчям з дня народження Айвазовського ізакликав цінувати нашу спадщину.

Президент Петро Порошенко зустрівся з міністром торгівліСполучених Штатів Америки Вілбуром Россом.

За даними екзит-полів, незалежний кандидат та керівник руху "Вперед" Еммануель Макрон виграв вибори президента Франції.

Петро Порошенко

Шевченківську премію здобули: режисер Стапан Коваль за мультиплікаційний цикл “Моя країна — Україна”, Микола Малишко за скультуру “Лінія”, композитор Богдана Фроляк за музику на твори Тараса Шевченка та поет Іван Малкович за книгу поезій “Подорожник з новими віршами”.

Греція стоїть на позиціях підтримки миру і стабільності в Україні та готова всіляко цьому допомагати.

Під час телефонної розмови Президента України Петра Порошенко з Президентом США Дональдом Трампом обговорювалося врегулювання ситуації на Донбасі та досягненню миру політико-дипломатичним шляхом.