Генсек НАТО не побачив і натяку на відведення російських військ від кордону з Україною

Генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен заявив у понеділок, 19 травня, що наразі не помітив жодних ознак відведення російських військ від кордону з Україною.

«На жаль, маю сказати, що ми не бачимо ніяких ознак того, що розпочалося відведення військ від кордону»,— сказав він в прес-конференції у Брюсселі, передає «Інтерфакс-Україна».

Расмуссен зазначив, що якщо відведення російських військ усе ж відбудеться, то він стане першим, хто вітатиме такий розвиток подій.

Як повідомлялося, 19 травня президент РФ Володимир Путін дав команду міністрові оборони Сергію Шойгу повернути війська, що брали участь у навчаннях у Ростовській, Бєлгородській і Брянській областях, до місць постійної дислокації, весняну фазу підготовки військ завершено.

Зазначимо, запевнення Москви про відведення російських військ від кордонів України звучать регулярно, як і спростування Києвом цих дій.

Так, наприклад, 7 травня російський президент укотре заявив про те, що підрозділи Збройних сил РФ відведено від державного кордону з Україною. Водночас факти свідчать про зворотне.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!