Знімальна група фільму "Стус" найближчим часом дозніме сцену задвокатом дисидента. Зазначимо, що адвокатом на суді на ВасилемСтусом був Віктор Медведчук. Про це йдеться в офіційній заявізнімальної групи фільму "Стус" на сторінці у Facebook.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив керівництвуМіністерства культури та Державному агентству України з питань кіноневідкладно зібрати авторів фільму та громадськість і зробити всеможливе для того, щоб у фільмі про українського поета та дисидентаВасиля Стуса не було жодних перекручень, і стрічка була показанаправдиво і повністю. Про це він написав на своїй сторінці уFacebook.

У Львові 19-24 серпня відбудеться ІІІ Фестиваль Параджанова,говориться у повідомленні з посиланням на Гал-Інфо.

У Києві відбулась національна прем’єра фільму "Брама". Стрічкупоказують у 96-ох кінотеатрах 41-го міста. Про це повідомляєДержкіно у Facebook

На 82-му році життя померла російська актриса Іза Висоцька,перша дружина поета і музиканта Володимира Висоцького. Про цеповідомляє Нижньотагільський драматичний театр у Facebook

Міністри культури України та Азербайджану обговорили перспективи культурного співробітництва

Національний художній музей України, що на вулиці Грушевського вКиєві, закриють на реставрацію до осені. Про це повідомляєпрес-служба музею.

Компанія “Трумен Продакшн” завершила виробництво повнометражногохудожнього фільму режисера Олександра Жовни “Історія Лізи”. Про цеу Facebook повідомляє Держкіно.

Зйомки фільму про українського поета та дисидента Василя Стуса зробочою назвою "Птах душі" вже на фінішній прямій. Про це "РадіоСвобода" повідомили представники знімальної групи.

На міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах презентувалифільм утримуваного в Росії українського режисера Олега Сенцова"Гамер". Про це повідомляє з посиланням на Посольство України вПразі.