Екс-президент Польщі має посаду в нафтогазовому холдингу Клюєва

Колишній президент Польщі Олександр Квасьнєвський є членом ради директорів українського нафтогазового холдингу Burisma.

Про це йдеться у його заяві, оприлюдненій на офіційній сторінці у Facebook, передає «Українська правда».

Згідно з інформацією, до ради директорів екс-президент увійшов у січні 2014 року.

Він зазначив, що компанія належить Миколі Злочевському, який був міністром екології в уряді Миколи Азарова.

«Говорити про нього як про людину Януковича немає підстав. Варто згадати, що один з головних кандидатів у президенти України і ймовірний переможець Петро Порошенко був також членом Кабміну Азарова, і клеїти на нього ярлики людини, що належала до колишнього режиму, несправедливо»,— вважає Квасьнєвський.

Як пише Forbes.ua, працюючи в Кабміні, в 2011-м Злочевський примкнув до групи першого віце-премʼєра Андрія Клюєва, який в той момент конфліктував з премʼєром Миколою Азаровим.

«Тоді, крім основного, збирався альтернативний Кабмін в урізаному складі, де перший віце-премʼєр обговорював чергові рішення „діда“, як вони називали Азарова»,— розповів в листопаді 2012 року співрозмовник видання, близький тоді до Миколи Злочевського. Цілком логічно, що після відходу з уряду Злочевський потрапив до РНБО, під керівництво Клюєва.

Зазначимо, син віце-президента США Джо Байдена Хантер також входить до ради директорів українського нафтогазового холдингу Burisma.

Як заявив офіційний представник Білого дому Джей Карні, робота Хантера Байдена в раді директорів компанії Burisma не має відношення до діяльності адміністрації.

«Хантер Байден, як і всі члени сімʼї віце-президента, є приватною особою. І те, що він працює в даній структурі, не означає будь-якої підтримки цієї структури з боку адміністрації, президента або віце-президента»,— сказав Карні.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!