В Україну надійшов перший транш кредиту від МВФ

України отримала майже 3,2 мільярди доларів США від Міжнародного валютного фонду (МВФ) у межах дворічної кредитної програми stand-by. Цю інформацію у середу, 7 травня, DW підтвердили у Національному банку України.

Понад три мільярди доларів США як перший транш кредиту від МВФ надійшли до України. Інформацію про це DW підтвердили у НБУ.

Як відомо, 30 квітня виконавча рада МВФ затвердила кредитну програму для підтримки економічної програми перехідного уряду Україну з метою відновлення макроекономічної стабільності та економічного зростання.

«Усі кошти першого траншу надійшли до України у вівторок в запланованому обсязі, це підтвердило підтримку міжнародними фінансовими інституціями співробітництва з Україною»,— повідомили у НБУ агенції «Інтерфакс-Україна».

Раніше повідомлялось, що близько двох мільярдів доларів з суми першого траншу планується спрямувати на фінансування дефіциту бюджету, а решту — зарахувати у міжнародні резерви країни.

Рішення про надання другого та третього траншів кредиту ухвалюватимуться на підставі перегляду виконання критеріїв програми, що відбуватиметься раз на два місяці.

Загалом МВФ надасть Україні 17 мільярдів доларів США, з них дванадцять мільярдів передбачені як кредитна допомога, а п'ять мільярдів надійдуть як рефінансування.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!