Трамп підписав законопроект про оборону

45-й президент США Дональд Трамп підписав законопроект провитрати на оборону, в який включено положення про фінансуванняфедерального уряду до 7 грудня 2018 року. Про це повідомляє ізпосиланням на прес-службу Білого дому.

Трамп підписав законопроект про оборону

Підписавши нинішній законопроект, американський керівник таким чином уникає часткового припинення роботи федерального уряду, що в іншому випадку мало статися в ніч із 30 вересня на 1 жовтня, коли у США починається новий фінансовий рік. До цього часу Конгресу і президентові необхідно узгодити фінансування діяльності державних органів на новий термін, що на практиці не завжди виходить через наявність складних розбіжностей.

У прес-релізі наводяться слова Трампа, який говорить про те, що законопроект “включає виділення 1,6 млрд доларів США на продовження будівництва стіни на кордоні з Мексикою”.

Як раніше інформував , про можливість припинення роботи федеральних органів влади через перешкоджання демократів у Конгресі США проходженню законопроекту про охорону кордонів Дональд Трамп заявив на початку вересня на зустрічі з журналістами в Білому домі. На поставлене йому з цього приводу питання він сказав, що “готовий на все, коли мова йде про безпеку кордонів”.

23 березня Трамп затвердив бюджет у розмірі 1,3 трлн доларів на залишок 2018 фінансового року. Пентагон отримав приблизно на 61 млрд доларів більше, ніж у минулому році, це також стало найбільшим одноразовим збільшенням військових асигнувань за останні 15 років. Однак замість запитаних 25 млрд доларів на будівництво стіни на кордоні США і Мексики виділено лише 1,6 млрд доларів доларів на посилення прикордонного контролю.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!