Єврокомісія не буде розглядати справу депортованої з Польщі українки

Попри звернення членів Європарламенту, Європейська комісія небуде розглядати справу депортованої з Польщі українки ЛюдмилиКозловської. Про це повідомляє з посиланням на RMF24.

Єврокомісія не буде розглядати справу депортованої з Польщі українки

Польща помістила Україну в Шенгенську інформаційну систему через "серйозні сумніви" щодо фінансування фонду, яким керує Козловська.

Представник Комісії Крістіан Віганд заявив, що комісія не аналізує окремі випадки застосування правоохоронних органів. Вона займається системними порушеннями. Якщо людина вважає, що її права були порушені, вона може звернутися до суду.

Іншими словами, вимоги лідера фракції Альянс лібералів і демократів за Європу Бельгії Гі Вергофстадта до комісії почати процедури про порушення прав у відношенні Польщі через Козловську були відхилені.

Позавчора МЗС Польщі викликало посла Бельгії через надання візи депортованій українці.

На підставі тимчасової бельгійської візи голова фонду "Відкритий діалог" Людмила Козловська в середу, 26 вересня, прибула до Брюсселя для участі в конференції на тему верховенства закону і правосуддя в Польщі, організовану групою євродепутатів від фракції лібералів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!