В Ефіопії зростає число вимушених переселенців

Вимушені переселенці в Ефіопії продовжують боротьбу за виживанняв складних умовах. За останні шість місяців через етнічні конфліктив Ефіопії вимушеними переселенцями стали 1,4 мільйона чоловік, щоперевищує подібний показник в Сирії. Про це повідомляє з посиланнямна Анадолу.

В Ефіопії зростає число вимушених переселенців

За даними Центру моніторингу за внутрішніми переміщеннями (IDMC), переміщення були зафіксовані в районах, розташованих на стику регіонів Оромія і Південний, а також Оромія і Сомалі.

Вимушені переселенці в Ефіопії продовжують боротьбу за виживання в складних умовах, говориться в повідомленні IDMC.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За серпень в Україні збільшилася кількість переселенців

Етнічні конфлікти все ще тривають в східному, південному і західному регіонах Ефіопії. Тільки в кінці минулого тижня 15 тисяч чоловік в Ефіопії стали переселенцями через насильство в столиці та прилеглих районах.

За даними IDMC, в першому півріччі 2018 року вимушеними переселенцями в Сирії стали 1,2 мільйона чоловік, а в Демократичній Республіці Конго - 950 тисяч.

У зазначений період через насильство в своїх країнах вимушеними переселенцями стали 5,2 мільйона чоловік. У списку IDMC за Ефіопією слідують Сирія, Демреспубліка Конго, Нігерія і Сомалі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Криза з переселенцями в Україні найбільший з часів подій на Балканах - ООН

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!