Молодий мігрант з Африки двічі зірвав лотерейний джекпот у Канаді

Молодий мігрант із Західної Африки, який переїхав до Канади двароки тому, двічі зірвав лотерейний джекпот. Про це повідомляєвидання NDTV.

Молодий мігрант з Африки двічі зірвав лотерейний джекпот у Канаді

Ім’я щасливчика Мельгіг, йому 28 років. У квітні він купив лотерейний білет і виграв 1,5 млн канадських дол. Минулого місяця він купив ще один білет — і виграв ще 2 млн канадських дол. (усього - 2,7 млн дол. США).

Перший виграш переможець витратив на купівлю будинку для дружини та дітей, другий планує вкласти в бізнес: придбати автомийку або автозаправну станцію.

Також він сподівається, що тепер зможе покращити свою англійську та вивчитися на столяра.

Згідно з офіційними даними лотереї, шанс Мельгіга виграти у першому розіграші був 1 на 900 тисяч, у другому — 1 на 1,3 млн.

В Україні ж експерти констатують сплеск популярності лотереї “Лото-Забава” і пояснюють це бажанням людей поліпшити своє фінансове становище.

Практика показує, що українці, у більшості випадків, витрачають виграні гроші на ремонт будинку, покупку автомобіля або житла для дітей. Деякі навіть починають власний бізнес.

Наприклад, львів’янин Денис Шадура став мільйонером 27 травня 2018 року. У серпні він приїхав до студії “Лото-Забава”, щоб поділитися своєю історією успіху і відразу ж оголосив, що виграні гроші він інвестує в сімейний бізнес, пов’язаний з продуктами харчування.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!