Google видалив гаманець Bitcoin, спровокувавши скандал

Компанія Google видалила принаймні три основних гаманця зкриптовалютами зі свого магазину додатків за одну ніч. Про цеповідомляє The Next Web

Google видалив гаманець Bitcoin, спровокувавши скандал

Генеральний директор Bitcoin.com Роджер Вер вважає, що причина видалення - нова криптовалютна політика Google, відзначає видання.

Уточнюється, що за останню добу були видалені додатки для гаманців з криптовалютами Bitcoin Wallet (керовані Bitcoin.com), CoPay і BitPay. При цьому, жодна з цих програм не призначена для майнінгу криптовалют.

Google офіційно поки ніяк не прокоментував те, що відбувається.

У той же час, Роджер Вер вважає, що оновлена ​​версія Google Play Store помилково позначила гаманці як майнер для видобутку криптовалют на мобільному пристрої.

"Google сказав нам, що це пов'язано з тим, що вони більше не дозволяють використання криптовалютних додатків. Я поняття не маю, як у них склалося почуття, що наш гаманець - додаток для майнінгу", - написав Роджер Вер.

Відзначається, що останнім іноді в соцмережах можна було зустріти численні заклики до користувачів Bitcoin дати негативну оцінку з додатком Bitcoin.com на Google Play. Поки неясно, чи стало видалення гаманця з Google Play результатом численних негативних оцінок.

"Користувачі Android встановили BitPay і CoPay понад 100 000 разів кожен. Гаманець Bitcoin.com налічує понад мільйон користувачів. Всі три програми підтримують Bitcoin Cash", - уточнюється в статті.

Як писав УНН, згідно з прогнозами окремих експертів, вартість біткоїна може вирости до 98 тис. доларів.

В Америці, тим іноді, створили спеціальний мобільний додаток для продажу біткоїнів.

В Україні ж, поки так і не визначилися, з точки зору, законодавства, як ставитися до біткоїнів та інших криптовалют.

У парламенті було зареєстровано одразу кілька законопроектів, що пропонують легалізацію крипти. Пізніше, депутати прийняли рішення про їх об'єднання в один документ.

Уточнимо, що автором одного з проектів є народноий депутат від РПЛ Сергій Рибалка. Співавтором свого документа він зробив свою співмешканку - Анастасію Байбородіну.

Сам законопроект Рибалки експерти оцінили як "порожній", популістський і такий, що не гідний на увагу.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!