Американець побив рекорд швидкості на заправленому горілкою мотоциклі

Двадцятишестирічний житель американського штату Монтана РайанМонтгомері встановив рекорд швидкості на горілчаному "супербайку",говориться у повідомленні з посиланням на Daily Mail.

Американець побив рекорд швидкості на заправленому горілкою мотоциклі

Рекорд швидкості був встановлений 26 серпня в Бонневілль. Монтгомері вдалося розігнатися до 113 миль на годину (близько 180 км/ч).

Відзначається, що перед змаганнями американець кілька місяців лагодив свій “cтаренькій Yamaha XS650 родом з 1980-х”. Раніше Монтгомері ніколи не брав участі в гонках.

Разом з цим, американець святкував перемогу недовго. Вже через три дні інші ентузіасти змогли розігнати Honda CB750 1974 року виготовлення до 140 миль на годину (230 км/ч). Щоправда, паливо в Honda було звичайне.

Як писав УНН, в Україні на цьому тижні подорожчає горілка та інші алкогольні напої. КМУ підвищив МРЦ на алкоголь. При цьому, експерти кажуть, що перегляд цін цілком обґрунтований.

“Нам потрібно викорінити нелегалів і контрафактний алкоголь. Конкуренція на ринку повинна бути чесною. Хочеш працювати — плати податки”, — сказав з цього приводу економічний знавець Віктор Борщевський.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!