На батьківщині Маркса банкноти номіналом нуль євро стали хітом продажів

У німецькому місті Трірі до 200-річчя Карла Маркса було збутопонад 100 тисяч примірників сувенірної купюри номіналом нуль євро зпортретом німецького філософа, соціолога і економіста. Про цеповідомили в неділю у компанії Trier Tourismus und Marketing, щозаймається поширенням "нульових" банкнот, говориться у повідомленніз посиланням на DW.

На батьківщині Маркса банкноти номіналом нуль євро стали хітом продажів

"Купюри, які можна придбати за три євро, користуються підвищеним попитом, Ніхто не очікував, що вони будуть так популярні. В цілому купюри розійшлися вже по більш ніж 40 країнам. Особливо охоче їх купують в Азії. Тільки в Китай було відправлено від 25 до 30 тисяч штук. Зокрема, їх замовляють фірми в якості подарунків співробітникам», - цитує німецьке агентство dpa керівника Trier Tourismus und Marketing Ханс-Альберта Беккера.

Мінімальний обсяг замовлення - п'ять банкнот. Вартість пересилання замовлення вагою не більше 50 грамів, зокрема в РФ і Україні, становить два євро. Тож, за підрахунками видання, п'ять "нульових" банкнот з пересилкою обійдуться приблизно у 17 євро.

Фіолетові банкноти з номіналом нуль євро і розміром трохи більше 20-єврової банкноти дуже схожі на справжні грошові купюри, видрукувані на захищеному від підробок папері з водяними знаками, голограмами, мідними смугами і індивідуальними серійними номерами з 10 знаків.

Карл Маркс, який народився в Трірі 5 травня 1818 року, вважається найбільш відомим уродженцем цього міста, і 200-річчя філософа відзначають тут з великим розмахом.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!