Продукти харчування за європейським стандартом: як це діятиме в Україні

З початку квітня контролювати продукти тваринного походження дляукраїнських столів почнуть за європейськими стандартами. 4 квітнянабув чинності закон “Про державний контроль за дотриманнямзаконодавства про харчові продукти, корми, побічні продуктитваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин”.

Що це значить для українського споживача та учасників ринку – з’ясував сайт “24”.

Для споживачів

Новий закон, запевнила віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, створить умови для забезпечення кращої якості та безпечності харчової продукції для споживачів.

Якщо простими словами – то виробників продукції тваринного походження контролюватимуть за чіткими, прозорими правилами. І якщо виробник пройшов таку перевірку – це гарантія для споживача, що надана продукція – безпечна.

Для учасників ринку

Підприємства відтепер перевірятимуть залежно від ступеня ризику для життя і здоров`я людей. Наприклад, наголошують в уряді, у магазині, де продається запакована продукція тривалого зберігання, ризиків менше, ніж у магазині, де продається свіже м’ясо.

Заступниця керівника проекту ЄС “Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні” Яна Добідовська в ефірі Громадського радіо пояснила, що перевірятимуть усіх операторів ринку: виробників, перевізників, реалізаторів, не залежно від системи оподаткування. Причому до операторів ринку закон відносить навіть тих, хто не зареєстрований як ФОП, але здійснює відповідну діяльність на ринку харчових продуктів: наприклад, приватні продавці на молочно-м’ясних базарах.

Кожного з них оцінюватимуть індивідуально, приблизно за 8 параметрами. І кількість перевірок залежатиме від ризику, який він становить. Буде складений план перевірок і кожен оператор знатиме скільки разів на рік його будуть випробовувати.

Виробник знатиме, що він, наприклад, належить до середнього рівня ризику, і його перевірять 4 рази на рік. Сама перевірка – без попередження. Бо тоді інспектор контролюючого органу має об’єктивне уявлення про стан речей на підприємстві, а не той стан, який був би підготовлений до приходу інспектора, Advertisements

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!