Реформа державної служби: нові обличчя – драйвери змін

У 10 міністерствах, секретаріаті Кабміну та 2 державнихагентствах створено нові підрозділи – директорати з формуванняполітики і директорати стратегічного планування та євроінтеграції.Проект ЄС «Підтримка стратегічних комунікацій та інформування прореформу державного управління в Україні» знайомить із керівникаминових директоратів та їхніми амбітними планами.

Уряд втілює реформу державного управління і залучає найкращих фахівців з амбітною ціллю побудувати сучасну та ефективну державну службу.

На сьогодні розпочались структурні зміни у роботі 10-х міністерств, Секретаріату Кабміну та 2-х державних агентств. У них створено нові підрозділи  – Директорати з формування політик і Директорати стратегічного планування та євроінтеграції. На посади до цих підрозділів проводиться конкурсний відбір – це високі вимоги, амбітні завдання, нові методи роботи та конкурентні зарплати.

До державної служби долучаються люди із досвідом навчання та роботи за кордоном, ті хто встигли попрацювати в громадському і бізнес-секторі. Вони вже працюють у нових директоратах за новими процедурами розроблення урядових рішень. За 6 місяці набору бажання працювати на нових посадах виявили понад 15000 осіб. На сьогодні проведено близько 500 відкритих конкурсів за новими правилами. Вже обрано перших переможців, з них – більше 30 генеральних директорів.

Мінрегіону має працювати як швейцарський годинник

Ігор Корховий  Advertisements

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!