Україна за рік втратила 5 позицій у світовому рейтингу процвітання

Україна за рік втратила 5 позицій у світовому рейтингу процвітання

Для порівняння країн і складення відповідного рейтингу аналітикиз інституту Legatum вивели так званий індекс процвітання (TheLegatum Prosperity Index) — комбінований показник, який вимірюєдосягнення країн світу з точки зору їх процвітання.

Британський аналітичний центр The Legatum Institute представив щорічний рейтинг рівня життя країн світу, в якому Україна зайняла 112 місце, втративши 5 позицій у порівнянні з минулорічним результатом, передає УНН з посиланням на оприлюднений рейтинг.

Країни оцінюють на основі результатів опитувань громадян цих країн у восьми категоріях: стан економіки, соціальної сфери, влади, підприємництва, охорони здоров’я та персональної свободи громадян у їхніх державах.

У рейтингу процвітання країн світу у 2017 році Україна впала на 5 позицій з 107 до 112 у порівнянні з минулим роком. Перед нею у рейтингу йде Бангладеш, за нею — Буркіна Фасо. Від моменту, коли був опублікований перший Індекс процвітання в 2006 році, Україна опустилась у таблиці рейтингу на 17 позицій.

З усіх показників індексу процвітання найнижчу оцінку Україна отримала в колонці охорони здоров’я, втративши 24 позиції у порівнянні з минулорічним показником. Найбільші позитивні зміни, порівняно з минулим роком, відобразились у колонці “соціального капіталу” — держава піднялась на 20 позицій.

Зазначимо, першу трійку в рейтингу процвітання країн у 2017 році склали відповідно Норвегія, Нова Зеландія та Фінляндія.

США опинились на 18 місці, втративши одну позицію. Росія стала 101-ю, втративши 4 позиції. Найнижчі показники — у Судана, ЦАР та Ємена — вони займають 147, 148 і 149 місця відповідно.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!