Українці Лісабона закликали португальських журналістів не підтримувати кремлівську пропаганду

Українська громада Лісабону звернулася до португальських журналістів не підтримувати кремлівську пропаганду. Про це медіапорталу української діаспори повідомили у прес-службі Спілки українців Португалії.

Акція пройшла 4 травня під гаслом “Ні кремлівському тероризму!”.

За словами організаторів, мітингувальники хотіли показати португальцям, що на Сході і Півдні України діють терористичні групи з Росії, які підбурюють місцевих етнічних росіян проти цілісності України.

У своєму зверненні активісти нагадали приклад англійського журналіста Волтера Дюранті, який у 1933 році надрукував в “New York Times” статтю, де виправдовував політику примусової колективізації Сталіна, тим самим фактично обманюючи світ, що в Україні не вмирають від штучного голоду.

“Сьогоднішня кремлівська агресія проти України, знову гостро ставить перед світовою журналістикою питання про відповідальність за правдивість поданої інформації. Слово може вбити!”, — переконані у Спілці українців Португалії.

Як інформують у Спілці українців Португалії, уперше час проведення маніфестацій у Лісабоні провокатори намагалися зірвати мітинг. Ще до початку акції невідомі почали голосно викрикувати звинувачення в русофобії украінськоі громади. Однак португальська поліція толерантно відвела невідомих на безпечну відстань від активістів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!