Посольство США в Мінську буде видавати всі види неімміграційних віз

Посольство США в Мінську буде видавати всі види неімміграційних віз

Посольство США в Мінську з 1 лютого після майже 10-річноїперерви відновлює надання всього спектру візових послуг длягромадян і резидентів Білорусі, говориться у повідомленні зпосиланням на РІА “Новини”.

Як повідомила дипмісія, з 1 лютого 2018 року громадяни і резиденти Білорусії незалежно від віку можуть звернутися в Мінську за неімміграційної візою США будь-якої категорії. При цьому залишається незмінною процедура призначення співбесіди.

Прес-секретар МЗС Білорусі Дмитро Мірончік у відповідь на рішення посольства США заявив, що розглядає його “як невід’ємну частину загального процесу поступального поліпшення білорусько-американських відносин”. За словами прес-секретаря, “видача віз входить у число основних консульських функцій дипломатичних представництв, і ми раді, що даний елемент відносин Білорусі та США нормалізований”.

Мірончік переконаний, що крок американської сторони про відновлення всього спектра візових послуг сприятиме зміцненню ділових, туристичних і гуманітарних контактів між двома країнами.

Як раніше повідомляв , президент Білорусі Олександр Лукашенко ухвалив рішення про посилення охорони державного кордону, зокрема виставленні нових загонів на кордоні з Україною і країнами Балтики.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!