Єлизавета ІІ припинила співпрацю зі своїм постачальником спідньої білизни

Єлизавета ІІ припинила співпрацю зі своїм постачальником спідньої білизни

Букінгемський палац розірвав договір з постачальником спідньоїбілизни для королеви через начебто розголошення деталейбюстгальтера Єлизавети ІІ. Про це повідомляє ВВС Україна.

Зазначено, що королівський згода відкликали після того, як керівник фірми Джун Кентон, яка розробляла бюстгальтери для королеви, випустила автобіографічну книгу "Буря в чашечках". Сама Дж.Кентон заявила, що в книзі не було нічого, через що варто було б перейматись, і вона дуже засмучена таким рішенням.

"Мені дуже сумно, що Букінгемський палац образила ця історія. Я лише писала про те, що відбувалося у моєму житті. Я розповіла, що я була там, але не розповідала, що там відбувалося. Це неймовірно засмучує мене наприкінці мого життя, але я не можу боротися із Букінгемським палацом, і я б не хотіла", - сказала Дж.Кентон.

Джун Кентон почала працювати на королеву на початку 1980-х. Вона регулярно відвідувала Букінгемський палац та обслуговувала членів королівської родини, включаючи королеву-матір і принцесу Маргарет.

У Букінгемському палаці поки не прокоментували цю подію.

Нагадаємо, 8 грудня королева Британії Єлизавета II відвідала найбільший і потужний авіаносець британського ВМФ Queen Elizabeth.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!