У "райських документах" про офшори фігурують 68 українців

У "райських документах" про офшори фігурують 68 українців

В оприлюднених Міжнародним консорціумом журналістськихрозслідуваннях щодо офшорів Paradise Papers ("райські документи")фігурують 68 українців. Про це йдеться в прес-релізі аналітичноїсистеми YouControl, оприлюдненому у вівторок, 5 грудня, говоритьсяу повідомленні з посиланням на Deutsche Welle.

У міжнародному розслідуванні фігурють 68 українців (55 чоловіків і 13 жінок). Офшорами в Україні користуються як великі групи компаній, так і маленькі стартапи.

З 57 українських офшорів 27 зареєстровані на Британських віргінських островах, 11 - на Бермудських островах, 7 - на Мальті, 4 - на острові Мен, 3 - на Кайманових островах, 3 - на Сейшельських островах, 1 - у Великій Британії й 1 - на острові Джерсі.

Дві третини українців-засновників офшорів "райських документів" є керівниками або власниками українських компаній, що працюють в аграрному, фінансово-інвестиційному, фармакологічному, транспортному, енергетичному й ІТ-секторі.

Для деяких видів бізнесу, зокрема у сфері IT, використання офшорних і "напівофшорних" компаній взагалі є життєво необхідним, адже нині вихід на велику кількість міжнародних платформ для поширення своєї IT-продукції можливий саме через іноземні компанії. Так само вони отримують доходи саме на рахунки в іноземних банках, стверджують аналітики.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!