Найбільше у світі авіашоу стартувало у Франції

Найбільше у світі авіашоу стартувало у Франції

Найбільше у світі авіашоу — Міжнародний паризький авіасалон ЛеБурже — розпочалося сьогодні в однойменному аеропорту неподалікстолиці Франції, повідомляє із посиланням на офіційний сайтавіасалону.

Протягом тижня на шоу буде представлено 130 літаків і вертольотів. У льотній програмі візьмуть участь 36 зразків техніки з семи країн.

Україна презентує на шоу новий середньомагістральний вантажний літак “Ан-132Д”, який розробили і виготовили на авіазаводі “Антонов”. Його перший політ відбувся в березні 2017 року.

Також у повітряному шоу по одному літаку представлять Японія і Туреччина, по два — Німеччина і Бразилія. Шість польотів здійснить американська авіаційна техніка. Найбільше кількість польотів у господаря шоу: в небо піднімуться 23 французькі літаки.

Найбільш очікуваною частиною програми є польоти повітряних машин світових лідерів авіаційної промисловості — Airbus і Boeing.

Нагадаємо, в неділю європейський авіабудівний концерн Airbus представив оновлену версію найбільшого у світі пасажирського авіалайнера A380.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!