Т.Мей розпорядилася про відкрите розслідування пожежі у Лондоні

Т.Мей розпорядилася про відкрите розслідування пожежі у Лондоні

Прем'єр країни заявила, що люди мають отримати відповіді напитання про те, чому вогонь поширювався будівлею настількишвидко.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей розпорядиласяпровести повномасштабне відкрите розслідування причин масштабноїпожежі, що знищила висотний житловий будинок на заході Лондона,передає УНН з посиланням на ВВС Україна.

Пожежа в багатоквартирному житловому будинку Гренфелл Тауер назаході Лондона сталася у ніч на 14 червня і тривала понад добу. Урезультаті 24-поверховий будинок майже повністю вигорів.

Внаслідок пожежі загинули, за попередніми даними, щонайменше 17осіб, десятки людей постраждали, багатьох вважають зниклимибезвісти. Пошукова операція в згорілому будинку, за оцінкамиполіції, може тривати кілька тижнів.

Влада Лондона вважає, що кількість жертв, швидше за все, значнозросте. У лікарнях перебувають понад 70 постраждалих післяпожежі.

Керівник лондонської поліції Стюарт Канді заявив, що не готовийзараз оцінювати можливу кількість загиблих: "Я сподіваюся, що цифрине виявляться тризначними".

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!