РСТ: Іноземний турпотік до Росії впав через ситуацію на Україні

Приймаючі російські туроператори відзначають значне скорочення турпотоку в Росію через події на Україні з посиланням на Росбалт.

За інформацією Російського союзу туріндустрії (РСТ), туристи з Європи та США не їдуть в Росію з ідейних міркувань, в той час як туристи з інших країн відмовляються від поїздок з міркувань безпеки.

Найбільше число відмов йде з Європи, але ситуація неоднорідна. Наприклад, польські та фінські групи туристів відмовляються від поїздок, в той час як туристи з Італії їдуть до Росії. Відзначається вороже ставлення до російських приймаючих компаній з боку європейських партнерів.

Позиція влади США з українського питання вплинула не тільки на анулювання турів американцями, але і на попит між латиноамериканців, відзначають експерти РСТ. Квітень-травень — основний час для бронювання турів на сезон, але нових замовлень зараз дуже мало, продажі різко скоротилися, заявляють представники галузі.

Деякі оператори фіксують скасування на серпень і осінні місяці. Частка відмов у цьому році перевищує середньорічну норму в два-три рази, констатують фахівці.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!