Байден: США готові активізувати зусилля для мирного врегулювання ситуації на Донбасі

Президент України Петро Порошенко провів консультації з віце-президентом Сполучених Штатів Америки Джозефом Байденом, під час яких співрозмовники обговорили подальші спільні кроки з деескалації ситуації на Донбасі. Про це повідомляє прес-служба президента.«Сполучені Штати готові активізувати міжнародні зусилля для пошуку шляхів мирного врегулювання», ­— сказав Джозеф Байден українському президенту.

У перебігу бесіди йшлося про тісну координацію дій між Україною та США, а також європейськими партнерами. Президент України зазначив, що трансатлантична солідарність у подальших зусиллях є ключовою.

Петро Порошенко висловив подяка Сполученим Штатам за підтримку, а також за готовність до подальших зусиль, зокрема, на міжнародній арені, з метою гарантування територіальної цілісності і недоторканності кордонів України задля встановлення миру і стабільності.

Віце-президент США також висловив співчуття народові України через численні втрати серед українських військових внаслідок обстрілів з систем залпового вогню «Град» російського походження.

У пʼятницю табір сил АТО біля села Зеленопілля зазнав обстрілу «Градів» з боку кордону Росії, 19 військових загинули, десятки були поранені.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!