Тіллерсон розповів колегам з G7, чому США повинні хвилюватися про Україну

Держсекретар США розповів, що це в інтересах платників податків США, щоб Європа була захищеною та міцною політично і економічно.

Секретар Державного департаменту Сполучених Штатів Рекс Тіллерсон перед тим, як відбути з візитом до Москви, поцікавився у своїх європейських колег з країн "Великої сімки", чому американські виборці повинні переживати за конфлікт в Україні.

Про це повідомив міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро, передає Reuters.

Як відомо, нова влада США на чолі з президентом Дональдом Трампом заявляла, що буде менш залученою до справ на міжнародній арені, аніж були до неї деякі попередники. Водночас вони наголошували союзникам, що інтереси Америки перебуватимуть на першому місці.

Глава МЗС Франції зазначив, що Тіллерсон відкрито запитав, чому: американські платники податків повинні турбуватися про Україну?

За словами Еро, держсекретар США сам і відповів: "Це в інтересах платників податків США, щоб Європа була захищеною та міцною політично і економічно... Ви не хочете слабку Європу, розбиту на лахміття та немічну".

Як раніше повідомлялось, голови МЗС країн G7 у підсумковому комюніке після зустрічі в Італії заявили проєдність у питанні збереження санкцій проти РФ до повного виконання нею Мінських угод. Також вони закликали Росію вплинути на бойовиків у питанні виконання цих угод.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!