«Арешт» Авакова у Росії і виклик Порошенка «на килим». Діагноз?

Москва — Басманний суд Москви у середу заочно «арештував» міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Його звинувачують у застосуванні заборонених методів ведення війни і вбивствах. Раніше російський суд у такий самий спосіб «заарештував» і керівника Дніпропетровської області Ігоря Коломойського. За версією російських слідчих, з відома Коломойського і Авакова бійці Національної гвардії і «Правого сектору» застосовували зброю невибіркової дії, в результаті чого загинули понад 100 мирних жителів.

Як і тиждень тому під час розгляду аналогічного клопотання про арешт Ігоря Коломойського, 9 липня слідчий попросив видалити пресу із зали Басманного суду Москви, оскільки в перебігу процесу будуть «оголошуватися анкетні дані свідків». Суддя Наталія Мушникова пішла назустріч представнику слідчого комітету, а пізніше і задовольнила його клопотання про арешт Арсена Авакова. Президент інформаційно-дослідницького центру «Панорама» політолог Володимир Прибиловський вважає, що заочні арешти українських керівників не підпадають під логіку і здоровий глузд.

Валентина Петренко

​​Питання про адекватність російських держчиновників і структур останнім іноді лунають дедалі частіше. Депутат Ярославської обласної думи, співголова російської опозиційної партії «РПР — ПАРНАС» Борис Нємцов вважає, що сенатору Валентині Петренко невідкладно потрібна допомога психіатра. Це та пані, яка зажадала, щоб Нємцова притягли до відповідальності за участь у події «Правого сектору» — «параді вишиванок».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!