Слов’янськ і Краматорськ звільнені повністю – прес-центр АТО

Як радіють військові в зоні АТО, отримуючи українські прапори Як радіють військові в зоні АТО, отримуючи українські прапори Українські військові повністю контролюють міста Слов’янськ та Краматорськ Донецької області.

Про це йдеться у повідомленні прес-центру у АТО на їхній сторінці у Facebook.

«У даних населених пунктах за вказівкою президента починають відновлювати інфраструктуру, налагодили зміст продуктів харчування, питної води та іншої гуманітарної допомоги місцевим мешканцям. Також розпочався процес пов’язаний з вирішенням проблемних питань щодо надходження коштів на виплати пенсій, степендій, заробітних плат місцевому населенню», – мовиться у повідомленні.

За інформацією прес-центру АТО, бойовики продовжують напади на українських силовиків.

«Банди терористів деморалізовані, але разом з тим продовжують здійснювати підступні напади на українських військових. Так вчора, близько 23:00 близько населеного пункту Піски Донецької області, бойовики зі стрілецької зброї обстріляли один з опорних пунктів Збройних cил. У відповідь терористи отримали гідну відсіч. Втрат серед українських військовослужбовців нема. Згодом бойовики намагалися ще раз атакувати блокпост сил АТО мінометним вогнем. Але знову безуспішно», – повідомляють у прес-центрі.

Напередодні українські військові звільнили від бойовиків Краматорськ і Словʼянськ. Бойовики залишили також міста Дружківка та Костянтинівка Донецької області.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!