СБУ ліквідувала групу бойовиків, яка атакувала учасників АТО

Під час спецоперації у Слов’янському районі Донецької області СБУ ліквідувала групу бойовиків, яка здійснювала напади на військовослужбовців АТО та знищувала українську військову техніку. Про це йдеться у повідомленні прес-центру СБУ. «Під час спецоперації затримано чотирьох членів цієї групи, які діяли у тилу сил АТО, її ватажка на прізвисько «Кочегар» — Невару Євгена Васильовича, 01.

04.1967 року народження та Бистрицького Володимира Сергійовича, 12.01.1979 року народження на прізвисько «Архар». Протиправна діяльність злочинців високо оцінювалась кураторами з Російської Федерації: «Кочегар» та члени його групи отримували значні грошові винагороди за знищення українських силовиків та бойової техніки», — мовиться у повідомленні.

За інформацією СБУ, «28 червня «Кочегар» та «Архар» за наказом Стрелкова (Гіркіна) нагороджені нагородами Російської Федерації — «Георгіївським хрестом ІV класу». Нагороди терористам вручав особисто «Стрелок» у приміщені свого штабу у Слов’янську».

Під час спецоперації у бойовиків вилучені автомати, снайперська гвинтівка, реактивний протитанковий гранатомет, ручний протитанковий гранатомет, гранати, тепловізор, боєприпаси та вибухівка.

Напередодні українські військові звільнили від бойовиків Краматорськ і Словʼянськ. Бойовики залишили також міста Дружківка та Костянтинівка Донецької області.

За інформацією військових і очевидців, значна частина бойовиків втекла до Донецька та Луганська.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!