Царьова оголосили у розшук – ГПУ

Колишнього народного депутата, співголову так званого «Народного фронту Новоросії» Олега Царьова оголошено у державний розшук. Про це повідомляє Генпрокуратура. «Царьова оголошено у всеукраїнський розшук. Також є рішення суду про його затримання та доставку до суду для обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою», — йдеться у повідомлення ГПУ.

Заступник керівника парламентської фракції Партії регіонів Олег Царьов був кандидатом на посаду президента України на позачергових виборах. Проте 1 травня його представник вніс до ЦВК подання про зняття Царьова з передвиборних перегонів.

29 травня ГПУ внесла до парламенту подання про притягнення Царьова до кримінальної відповідальності та затримання його для обрання запобіжного заходу. 3 червня парламент позбавив його депутатської недоторканності і дав згоду на притягнення до кримінальної відповідальності.

26 червня «депутати» «парламенту союзу» угрупувань «ДНР» і «ЛНР», які Україна визнала терористичними, обрали Олега Царьова головою об’єднаного руху «Юго-Восток».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!