Німецькі депутати закликають Меркель переглянути політику щодо Росії

Двоє депутатів із партії канцлерки Анґели Меркель закликають німецький уряд переглянути відносини ФРН із Росією через конфлікт в Україні. На їхню думку, основи довіри до Росії втрачено.

Двоє депутатів німецького Бундестагу від партії ХДС (Християнсько-демократичний союз), яку очолює Анґела Меркель, закликають переглянути курс політики Німеччини стосовно Росії. Про це стало відомо у вівторок, 1 липня. Заступник голови фракції ХДС/ХСС у Бундестазі Андреас Шокенгофф та зовнішньополітичний експерт фракції ХДС/ХСС Карл-Ґеорґ Вельманн закликають до перегляду відносин Німеччини з Росією у звʼязку з конфліктом в Україні, йдеться в заяві, текст якої наявний у розпорядженні інформаційної агенції dpa.

Німецькі депутати застерігають Захід від внутрішнього розколу через дії Москви. «Ми закликаємо німецький уряд зробити все, щоб єдність і надалі було збережено»,— йдеться в заяві політиків. На їхню думку, через конфлікт в Україні було втрачено фундамент довіри до Росії. Водночас Росія не показує зацікавленості у співпраці з Євросоюзом, зауважують депутати.

«Нині російської зацікавленості у справжній співпраці з Європою не помітно»,— пишуть Шокенгофф і Вельманн. Винним у цьому вони називають російського президента Володимира Путіна. Німецькі політики виступають за економічні санкції проти Росії, якщо вона не припинить дестабілізувати ситуацію в Україні.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!