ЛНР подякувала комуністам за гроші та гуманітарну допомогу

Відповідне відео та фото документу викладені на сайті ЛНР. Документ про подяку підписаний датою 25 червня.

імовірно, така подяка була підготовлена навмисне до дня народження головного російського комуніста Геннадія Зюганова, якому 26 червня виповнилося 70 років.

Раніше, 3 червня, керівник фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв з парламентської трибуни заявив, що у Словʼянську сепаратистів фінансують представники Комуністичної партії України.

Він сказав, що разом із терористами комуністи організовують провокації та забезпечують пряму підтримку цих терористичних угруповань.

18 червня це підтвердила Служба безпеки України, заявивши, що керівники регіонального осередку компартії України організовують на території Луганської області незаконне зміст зброї.

Зазначимо, у своїй заяві від 23 червня на офіційному сайті КПУ Петро Симоненко, голова українських комуністів, написав: «Компартія докладе всіх зусиль, щоб війна була зупинена якомога скоріше, а ті, хто її розв’язав, понесли справедливе та заслужене покарання». Він розкритикував нинішню владу і сказав, що 100 днів роботи нової влади — це повний провал економічної та соціальної політики.

Експерти ж відзначають, що комуністи ведуть повністю промосковську політику.

Нагадаємо, «Велика Епоха» писала, що Леонід Кравчук радить українцям читати «Девʼять коментарів про комуністичну партію» — книгу, яка була створена на основі свідчень осіб, які пережили переслідування з боку компартії. У нарисах розкривається ідеологія комунізму, те, як вона спотворила свідомість мільйонів людей у всьому світі, а також призвела до штучної смерті більше 80 млн людей у різних країнах, де свого часу правила або досі править компартія.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!