Жириновський про теракти в Європі: "нехай вони подихають"

Російський політик заявив, що РФ це вигідно.

Заступник голови Держдуми РФ, голова ЛДПР Володимир Жириновський в ефірі телеканалу «Росія» заявив, що РФ вигідні теракти в Європі. Відео уривка передачі «Вечір з Володимиром Соловйовим» опублікував білоруський підрозділ «Радіо Свобода».

«Росія — не Європа. Зараз теракти йдуть в Європі. І будуть іти по всій. І нам це вигідно. Нехай вони подихають і гинуть»,— заявив він.

Як раніше повідомлялось, голова Служби безпеки України Василь Грицак припустив, що за вибухами 22 березня в Брюсселі можуть стоять спецслужби Російської Федерації, і це є елементом гібридної війни, яку розвʼязує Росія.

У відповідь на це з боку російських чиновників посипалися відверті образи. Зокрема, премʼєр-міністр Росії Дмитро Медведєв на своїй сторінці в Facebook обізвав Грицака «недоумком». А керівник адміністрації російського президента Сергій Іванов назвав главу СБУ «дегенератом». Також прокоментувала припущення голови СБУ офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, назвавши Грицака «нелюдом». А представник СК РФ Володимир Маркін назвав позицію керівника СБУ «божевільною і дурною».

Нагадаємо, 22 березня в Брюсселі відбулася серія терактів. Федеральний прокурор Бельгії Фредерік ван Леу офіційно заявив, що три вибухи в Брюсселі були терактами. Він також повідомив, що один з вибухів в аеропорту був здійснений терористом-смертником. За останніми даними, загинули 34 людини.


Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!