Брехня дня. ЗМІ Росії: армія України брутально порушує перемир’я на Донбасі

Російські ЗМІ стверджують, що українська армія порушує умови перемир’я на сході України та цитують заяви провідних політиків Росії, котрі кажуть, що «пану Порошенку вірити не можна». При цьому, російські мас-медіа твердять, що «унітарної держави Україна вже не існує».Телеканал «Росія 24» заявляє: «Перемир’я оголошене Петром Порошенком під питанням… Українська армія знову порушила перемир’я. Як повідомляє агентство «Новоросія», напередодні увечері важка артилерія почала стріляти по містечку Щастя, що на Луганщині».

Хоча відомо, що за умовами перемир’я, оголошеного президентом України до 27 червня, українська армія може відкривати вогонь у відповідь на провокації та обстріли проросійських сепаратистів українських військових.

Дивіться з першої хвилини

А ось що заявив «Росія 24» у понеділок уповноважений президента Росії з прав дитини Павло Астахов: «Відсутність гуманітарних коридорів з України не дає можливості виїхати біженцям, яких щодня виїжджає з України більше ніж 10 тисяч».

На початку цього конфлікту в Москві називали цифри про сотні тисяч біженців з України до Росії. Натомість в ООН і ОБСЄ заперечували цю не обґрунтовану інформацію з Москви.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!