Українці в Вашингтоні закликали Обаму поглибити санкції проти Росії

Акція на підтримку України та закликами до Адміністрації президента США про поглиблення санкцій проти Росії відбулася в суботу біля стін Білого дому.

Участь у заході взяли кілька сотень людей, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Це спільна акція громади з Нью-Йорка, Вашингтона та інших міст США. Нам багато хто допоміг, у тому числі представники інших національностей. Тобто можна сказати, що це — багатонаціональний захід", - розповів Укрінформу представник організації "Україна за кордоном" (Нью-Йорк) Дмитро Топчій.

Коментуючи мету заходу, він зауважив: "Ми хотіли показати всім, що, перебуваючи так далеко від своєї країни, ми все одно будемо за неї боротися й доводити всім, що Україна — неподільна та незалежна".

Демонстрація перед Білим домом тривала кілька годин. Після цього учасники заходу розгорнули 50-метровий прапор України та пройшлися центром столиці до Меморіалу Лінкольна.

Акція відбулася за співпраці з Генеральним Консульством України, Українським конгресовим комітетом Америки (УККА), організацій "Україна за кордоном", "AutoMaidan". Участь у заході взяли близько трьох сотень активістів, які приїхали зі штатів Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Делавер, Коннектикут, Пенсильванія. При цьому, як зазначили організатори, практичну підтримку Україні надали білоруська, грузинська, польська, російська, сирійська громади.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!