«ДНР» та «ЛНР» – це загальновизнані терористичні організації» ‒ мер Маріуполя

Міський голова Маріуполя Юрій Хотлубей відкидає звинувачення, що місцева влада причетна до організації «референдуму» 11 травня.

Натамість, в інтерв’ю Радіо Свобода він зазначив, що Маріуполь ‒ єдине велике місто Донецької області, де відбулися президентські вибори.

— Як для міста Маріуполь минули ті два місяця, коли дійсно українська влада його не контролювала?

— Українська влада завжди це місто контролювала. Але ми пережили дуже складні часи. Тому що ті акції, які проводилися, викликали велику тривогу в мешканців нашого міста. Ви знаєте, що тричі відбувалося захоплення міської ради, Ви бачите в якому вона стані зараз. Ви бачите зруйноване приміщення нашої міліції, яка пережила Махно, що виступав з балкона цієї будівлі в свій час, яка пережила війну. Але, на жаль, цей будинок був зруйнований під час всіх тих подій, що сталися в нашому місті.

Ми весь час працювали з нашими мешканцями, з жителями міста в тому плані, щоб знайти якийсь компроміс і не відмовлятися від переговорів. Тобто, ви маєте свою позицію, ви на «референдумі» висловили свою думку — чудово, нема питань, але за два тижні наше місто, єдине в Донецький області, проголосувало за президента. Із 216 виборчих дільниць 203 відкрилися, прийшли керівники виборчих комісій, прийшли члени комісій, не зважаючи на всі погрози на їх адресу. Таким чином вони змогли виконати свій громадянський обов’язок і вибори відбулися. Тобто, в нашому місті формується громадська думка, і ми бачимо зараз, як ті, хто висловлювали свою підтримку «ДНР», абсолютно не маючи уявлення, що це таке…

— Що таке, по-Вашому, «ДНР»?

​​

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!