Чи буде дієвим «мирний план» президента Порошенка?

Петро Порошенко офіційно оприлюднив «мирний план». Він включає в себе децентралізацію влади, створення буферної зони на кордоні з Росією та економічне відродження Донбасу. Експерти розмірковують, наскільки дієвим буде «мирний план» президента.​«Мирний план» є продуманим та зваженим, тож його підтримали жителі Донбасу, місцева влада та міжнародна спільнота.

Про це заявила уповноважена президента з мирного врегулювання конфлікту у Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко. За її словами, всі бойовики, які проникли зі зброєю на територію України з іншої країни, повинні роззброїтись і повернутись додому через буферний коридор.

​​

Напередодні Петро Порошенко зустрівся з представниками легітимної влади Донецької та Луганської областей та обговорив план дій.

Президент України у своїй інавгураційній промові оголосив про те, що він прагне миру, а не помсти. Він закликав усіх, хто незаконно взяв у руки зброю, скласти її, пообіцяв амністію тим проросійським сепаратистам, «на чиїх руках немає крові українських воїнів та мирних людей, і тим, хто не причетний до фінансування тероризму».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!