Терористи добре підготовлені, Кремль використовує 45-й полк ВДВ – розвідник

Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен повідомив про нарощування російської військової присутності на кордоні з Україною. Його слова підтверджують у Києві.Виступаючи 19 червня у Королівському інституті міжнародних відносин у Лондоні, генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен сказав, що кілька тисяч російських військовослужбовців дислоковані близько східного кордону України.

Керівник НАТО припустив, що Росія залишає відкритою можливість для подальшої інтервенції. Міжнародне суспільство має дати тверду відповідь у разі, якщо Росія продовжить подібну політику, наголосив Расмуссен.

За повідомленнями українських ЗМІ, кордон продовжували перетинати військова техніка і КамАЗи з озброєними людьми.

​​— За ці 20 років українська армія просто ліквідувалася. Ви були коли-небудь в навчальному центрі «Десна»? От якщо порівняти, яким він був 20 років тому і зараз, це просто… у мене слів немає! Я пам’ятаю, коли я служив, яка була боєздатність у нас, а зараз бачу розвалені будівлі, немає нічого, як має бути у військовій частині. Просто його ліквідували за цей час! І я так розумію, що цієї ліквідацією української армії займався конкретно Кремль. Тому що їм не потрібно, щоб українська армія була боєздатна і високомобільна.

— Як Ви думаєте, чи надовго ця війна?

​​

— Я вам скажу одне, Путін почав війну, і він її програв. Він не розуміє це, але він її програв. За моїми розрахунками, вона триватиме ще десь до снігу, до грудня буде йти ще, і жертви ще будуть і будуть.

— І що її зупинить?

— Її зупинить одне — політики. Політики на вищому рівні, вони тільки здатні її зупинити. Ми — військові, ми захищаємо свою Батьківщину. А вони в силах зупинити це ось криваве побоїще. От коли вони між собою домовляться, тоді війна і закінчиться.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!