Уряд Німеччини схвалив угоди про асоціацію Грузії та Молдови з ЄС

На засіданні у середу, 18 червня, німецький уряд формально схвалив усі попередні домовленності щодо укладання угод про асоціацію Грузії та Молдови із Європейським Союзом. Відповідні документи можуть бути підписані під час запланованого на 27 червня засідання Європейської ради, зазначається у повідомленні відомства федеральної канцлерки, текст якого розміщено на офіційному сайті уряду Німеччини.

На засіданні кабінету міністрів також була схвалена економічна частина угоди про асоціацію України з ЄС, метою якого є формування «зони вільної торгівлі».

Таким чином відкривається шлях до поглиблення співробітництва, зміцнення стабільності та підвищення добробуту в рамках політики добросусідства зі країнами Східної Європи, сказав у Берліні Штеффен Зайберт, офіційний речник уряду ФРН. За його словами, частиною домовленостей, що були досягнуті, стане політичний діалог на такі теми, як демократія, права людини та зміцнення засад правової держави.

На засіданні кабінету міністрів ФРН також була схвалена економічна частина Угоди про асоціацію України з ЄС, політична частина якого була підписана у березні, повідомляє агенство dpa. Зайберт підкреслив, що довгостроковою метою є формування «глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!