Європейський суд виправив дані щодо громадянства Пшонки

Європейський суд у Люксембурзі повідомив DW, що до бази даних суду внесено корективи до файлу про справи Віктора та Артема Пшонок. Тепер у графі «громадянство» замість «Росія» значиться «Україна». Раніше прес-служба Пшонки-молодшого повідомила, що інформація про наявність у нього громадянства Росії не відповідає дійсності. Таким чином Артем Пшонка відреагував на заяви колег-депутатів про необхідність позбавити його депутатського мандату. Адже подвійне громадянство в Україні заборонене.

Апарат Європейського суду у Люксембурзі змінив дані про громадянство колишнього генпрокурора Віктора Пшонки та його сина, депутата Верховної Ради Артема Пшонки.

Нагадаємо, минулої п´ятниці DW повідомила про російське громадянство Віктора та Артема Пшонок, базуючись на інформації Європейського суду. Пшонки позиваються у Люксембурзі до Ради ЄС, вимагаючи скасувати рішення про замороження їхніх рахунків у банках країн Європейського Союзу. Утім, рішення їм доведеться чекати довго. Середня тривалість розгляду скарг у Європейському суді становить понад два роки, повідомили DW у прес-службі суду.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!