У Єврокомісії не повідомляють, коли скасують візи для українців

«Кілька тижнів тому Єврокомісія рекомендувала перехід України до другої фази візової лібералізації. Це питання ще повинно бути формально затверджено. Сподіваємося, Європейська рада за 10 днів збереться на саміт і, імовірно, перехід до другої фази буде у її висновках», — цитує «Укрінформ» єврокомісара із внутрішніх справ Сесілію Мальмстрьом.

За її словами, перехід до другої фази не буде легким і покаже, як прийняте законодавство працюватиме на практиці. Тому дати подальшого переходу до безвізового режиму назвати поки що важко.

Після схвальної оцінки Єврокомісії погодитись запровадити для громадян України безвізовий режим повинні ще Рада ЄС та Європарламент.

Загалом План дій з візової лібералізації передбачає внесення змін Україною в її законодавство — те, що вже було виконано, а також втілення законодавчих і програмних документів на практиці.

Після виконання Україною плану дій з візової лібералізації, її громадяни отримають можливість здійснювати короткострокові поїздки до країн ЄС без віз.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!