США закликають негайно зупинити дестабілізацію в Україні

Сполучені Штати у зв'язку з трагічними подіями в Одесі закликали негайно покласти край насильству й безладам в Україні в рамках виконання Женевської угоди та висловили готовність підтримати ці дії.

Про це йдеться в офіційній заяві Держдепартаменту США, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Події в Одесі, які призвели до смертельної пожежі в будівлі профспілок, підкреслюють необхідність негайної деескалації напруженості в Україні. Насильству та зусиллям з дестабілізації в країні має бути покладено край. Ми знову закликаємо до негайного виконання зобов'язань, прийнятих в Женеві 17 квітня. Сполучені Штати готові підтримати їх реалізацію", - наголошується в документі.

Разом з тим офіційний Вашингтон наголосив на "неприйнятності насильства і хаосу, що призвели до такої кількості безглуздих смертей і травм", та закликав міжнародне співтовариство до єдності в підтримці українського народу.

Крім того, США закликали всі сторони працювати разом, щоб відновити спокій і правопорядок. Сполучені Штати також звернулися з закликом до української влади "провести повне розслідування та притягнути всіх винних до відповідальності".

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!