ДЕЗА ДНЯ: 9 червня. ЗМІ Росії: Українські вояки зрівняли селище Семенівка з землею

Російський телеканал повідомив про знищення українськими військовими селища Семенівка на Донбасі. Мовляв, його зрівняли з землею, а українські військові проводять свідому кампанію геноциду проти місцевого населення. Семенівка розташована десь в 20 кілометрах на південь від Слов’янська, поруч із Краматорськом у Донецькій області. Що ж відбувається насправді — чи дійсно селище знищено повністю? Про начебто повне знищення Семенівки розповів російський телеканал LifeNews, зв’язавшись із керівником інформаційного центру так званого «Південно-Східного фронту» Костянтином Книриком.

«Селище Семенівка знищене повністю, не залишилось жодної вцілілої будівлі. Зараз з усією серйозністю можна сказати, що відбувається геноцид мирного населення — зруйновані заводи, знищена автомобільна станція, не працює мобільний зв’язок, — розповідає Книрик телеглядачам LifeNews, — На блокпостах радикали говорять жінкам та дітям, які залишають місто, залякуючи їх: «Повертайтесь назад, ми будемо вас зараз бомбити».

Свою інформацію «Комсомольская правда» побудувала на словах одного з лідерів так званої «Донецької народної республіки» Ігоря Гіркіна (Стрєлкова).

Радіо Свобода зателефонувала до генерала Олександра Размазніна, виконувача обов’язків голови Управління по роботі з особовим складом Збройних сил України. Він заперечив знищення Семенівки українським військом під час Антитерористичної операції на Донбасі.

​​

«Я скажу, що ця інформація є неправдивою, тому що ніхто не знищував Семенівку. В Семенівці знищують тих, хто вбиває мирне населення, хто займається тортурами стосовно мирного населення. Семенівка залишалась як населений пункт і геноциду українського народу, громадян нашої держави ніхто не здійснює», — сказав Размазнін в інтерв’ю.

«Ми перебуваємо на своїй землі. Нас підтримує місцеве населення. Ми не переходили кордону і не намагалися захопити чужу землю і чужу територію. На превеликий жаль, те, що здійснюється сусідами нашої держави на нашій території — це неправедно, необ’єктивно і злочинно. Тому інформація не відповідає дійсності. І заяви, що їх роблять засоби масової інформації Росії, є надуманими», — додав генерал.

Олександр Размазнін також категорично спростував звинувачення, які пролунали на російському телеканалі щодо політики геноциду проти мешканців Донбасу, що її начебто здійснює українська армія та силовики. Його аргумент: як може українське військо здійснювати геноцид коли йдеться про власний народ, про своїх людей, адже мешканці Донбасу — громадяни України і, так би мовити, одноплемінники.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!