Порошенко обіцяє якнайшвидшу євроінтеграцію України

Україна має якнайшвидше підписати угоду про асоціацію з Євросоюзом, що стане кроком до повноправного членства України в ЄС. Про це заявив новообраний президент України Петро Порошенко у своєму виступі після складання присяги.«Європейський вибір — це серце нашого національного ідеалу, це вибір, зроблений нашими предками. Що нам треба конкретно зробити, щоб жити вільно, щоб жити безбідно, жити в мирі і безпеці.

Це все написано в угоді про політичну асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС. Багато з вас разом зі мною долучилися до складання цього документу. Тепер мрію втілити його в життя. Але нам потрібно якнайшвидше підписати економічну частину угоди. Моя ручка вже у руках, і я вже готовий. І як тільки ЄС ухвалить відповідне рішення — підпис українського президента швидко зʼявиться під цим доленосним документом», — зазначив Порошенко.

Петро Порошенко також наголосив, що те ж саме стосується і якнайшвидшого запровадження безвізового режиму для українців з ЄС.

«Ми завершили вже перший етап безвізового режиму, і дуже швидко завершимо другий, щоб з 1 січня 2015 року українські громадяни мали можливість безвізового подорожувати Європою», — сказав президент.

4 червня президент Європейської ради Герман Ван Ромпей заявив, що ЄС та Україна підпишуть економічну частину угоди про асоціацію найпізніше 27 червня. 5 червня президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу підтвердив позицію ЄС завершити якнайшвидше підписання з Україною угоди про асоціацію.​​

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!