Обама: Хочу почути від Порошенка, що потрібно Україні

Президент США Барак Обама та новообраний президент України Петро Порошенко зустрінуться 4 червня у Варшаві.

Президент Сполучених Штатів Барак Обама перебуває з кількаденним візитом у Європі. Першою країною, куди він вирушив, стала Польща. У середу, 4 червня Обама познайомиться з переможцем президентських виборів в Україні Петром Порошенком. Лідери двох держав мають обговорити українську кризу. «Я хочу почути від нього, чого потребує Україна»,— сказав американський президент у Варшаві.

«Крим знову стане українським»

Для Петра Порошенка поїздка до Варшави є першим закордонним візитом після перемоги на виборах. У польській столиці він висловив упевненість, що окупований Росією Крим знову стане українським. «Я переконаний, що Крим знову здобуде свою свободу і стане українським»,— заявив Порошенко в вівторок, 3 червня. Він підтвердив бажання України приєднатися до Європи та любов до європейських цінностей, передає інформаційна агенція dpa.

Під час вручення заснованої польським урядом премії «Солідарність» лідеру кримських татар Мустафі Джемілєву в Варшаві Порошенко подякував за висловлену Україні солідарність. «Ми бачимо, що в цей момент увесь світ на нашому боці. Агресор приречений на ізоляцію»,— сказав він під час заходу, на якому були присутні держсекретар США Джон Керрі, президент Польщі Броніслав Коморовський та представники низки європейських держав.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!