Керівництво Євросоюзу чекає від Порошенка на реформи

Керівники Європейського Союзі привітали Петра Порошенка з перемогою на виборах президента України та нагадали, що чекають від нової влади України на реформи.

«Процес виборів та їхній результат підкреслили сподівання українського народу на демократію, добробут, єдність та стабільність»,— написали Порошенку президент Європейської Ради Герман ван Ромпей та голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу.

«Україна опинилась перед суттєвими викликами, особливо що стосується безпеки»,— наголосили очільники керівних органів Євросоюзу у листі переможцю дострокових президентських виборів в Україні. Як повідомляє інформаційна агенція dpa, вони також висловили упевненість, що нове керівництво України здійснюватиме політичні та економічні реформи.

Згідно з оприлюдненими Центральною виборчою комісією даними, Петро Порошенко набрав на виборах 54,7 відсотка голосів. 3 червня Порошенко на засіданні Верховної ради України склав депутатські повноваження у звʼязку з обранням його президентом України. Очікується, що вступ Поршенка на посаду глави держави відбудеться 7 червня.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!