Парламент Абхазії звернувся до людей через сухумський «Майдан»

Опозиційні депутати закликали керівництво країни, місцевих громадян і всі політичні сили держави до діалогу для врегулювання внутрішньополітичної напруженості. Текст заяви можна прочитати на сайті «АспниПресс».

«Наш президент після двох років перетворився на царя. Він не прислухається до думок ні депутатів, ні міністрів, ні опозиції чи партій. Його авторитарна система привела країну до банкрутства і дефолту», ― заявив учора на мітингу голова ветеранського руху «Аруа» Віталій Габнія.

Інший тубільний опозиційний керівник Володимир Зантарія звинуватив владу у недостатній інтеграції з Росією.

Тим іноді, ситуацію в Абхазії прокоментував депутат Верховної Ради України від фракції «УДАР» Володимир Курінний.

«Події в Абхазії ― це скоріше розборки колишніх друзів-подільників, які свого часу займалися відділенням Абхазії від Грузії. Росія, звичайно, намагається там грати, але в абхазькому суспільстві немає проросійських настроїв, оскільки РФ принесла в країну тільки розруху і занепад. Навіть якщо влада в Абхазії і зміниться, вона не буде більш промосковською, ніж попередня… Думаю події, які відбуваються сьогодні в Сухумі, ― це тільки початок тектонічних змін на політичній карті Кавказу», ― сказав член Комітету ВР України із закордонних справ виданню Delo.UA.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!