Кемерон пообіцяв Порошенку підтримку

Глава уряду Великобританії Девід Кемерон провів телефонну розмову з переможцем президентських виборів в Україні, народним депутатом Петром Порошенком. Британський прем’єр висловив підтримку майбутньому президентові України «у побудові безпечної та процвітаючої України за допомогою широкого національного діалогу» та привітав його бажання до демократії та проведення реформ, повідомляє інформаційна агенція dpa.

Прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон привітав бажання переможця президентських виборів в Україні Петра Порошенка до демократії та пообіцяв майбутньому главі держави підтримку.

Майбутній президент України може розраховувати й на підтримку уряду Німеччини. Як повідомлялось раніше, в цьому запевнила Порошенка у своїй вітальній телеграмі канцлерка ФРН Анґела Меркель. Вона також запросила Порошенка відвідати німецьку столицю з офіційним візитом.

Кілька днів тому Порошенко мав телефонну розмову й з президентом Сполучених Штатів Бараком Обамою. У ході бесіди американський президент привітав Порошенка з перемогою на виборах та пообіцяв «повну підтримку США».

Готовність до діалогу з майбутнім президентом Україна продемонструвала також Москва. Про це заявив голова МЗС РФ Сергій Лавров ще у понеділок, 26 травня.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!